Najpiękniejszy piernik UTP

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci!

Trwa konkurs plastyczny na "Najpiękniejszy piernik UTP". Partnerem i sponsorem konkursu jest Fabryka Cukiernicza KOPERNIK S.A.

Co roku Uniwersytet Dziecięcy UTP organizuje świąteczny konkurs plastyczny. W latach ubiegłych powstawały naprawdę wyjątkowe dzieła:) W tym roku również czekamy na Wasze piękne prace! Regulamin konkursu znajdziecie poniżej.

Prace należy przynieść lub przesłać do dnia 14 grudnia 2015 roku do Działu Informacji i Promocji UTP, ul. Kaliskiego 7, bud. RCI, pok. 115A.

Uwaga! Prace konkursowe można zostawiać w Dziale Promocji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00, natomiast osoby które nie zdążą dotrzeć do tej pory mogą zostawić prace w portierni Regionalnego Centrum Innowacyjności (godziny popołudniowe i weekend).

Zachęcamy do uczestnictwa!