Wręczenie dyplomów:)

To już koniec roku akademickiego...Przed nami ostatni wykład (20.06.15)  i uroczyste wręczenie dyplomów. Oto jak one wyglądają:)

Na Studentów III roku, którzy dzielnie dotrwali do końca czeka jeszcze niespodzianka na lotnisku (21.06.15). Do zobaczenia:)

Uwaga!

W sobotę 20 czerwca na wykład zapraszamy wszystkie trzy roczniki. Po przyjściu nasi wolontariusze rozdadzą dzieciom birety (osobno dla I, II i III roku) - dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie. Rozpoczynamy o godz. 9.00 uroczystym wręczeniem dyplomów z udziałem Rektora. Po wręczeniu rozpocznie się wykład zatytułowany "Podróżując w czasie spotkamy...rycerza!", który przygotował dr inż. Franciszek Bromberek będący członkiem Ultima Ratio Regum. A po wykładzie niespodzianka! - pokaz wystrzałów armatnich.

UD_dyplom_ukonczenia_2015_I_rokUD_dyplom_ukonczenia_2015_II_rokUD_dyplom_ukonczenia_2015_III_rok