Przypominamy, że 6 października br. minął termin wpłaty za uczestnictwo dziecka w zajęciach Uniwersytetu Dziecięcego UTP.

Opłatę w wysokości 130 zł za cały rok akademicki 2017/2018 (od października do czerwca) należy przelać na konto:

98 1240 2092 9128 8070 3300 0000  z tytułem: UTP-UD

W tytule przelewu prosimy o podanie również:

- imienia i nazwiska dziecka (dzieci)

- roku studiów

Nazwa i adres odbiorcy przelewu:

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Al. prof. S. Kaliskiego 7
85-796 Bydgoszcz
W przypadku rezygnacji z zajęć prosimy o informację mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz roku studiów.

Warsztaty plastyczne dla dzieci w ramach "Projektu współpracy międzypokoleniowej przez sztukę" – 10 miejsc

Uniwersytet Trzeciego Wieku UTP zaprasza chętne dzieci do udziału w bezpłatnych warsztatach plastycznych. Zajęcia odbędą się 19 września, w godz. 16.00-18.00, ul. Kaliskiego 7, bud. Auditorium Novum, s. 2.

Zapisy pod numerami: 52 374 92 74, 52 374 92 69.

Prosimy, żeby dzieci zabrały ze sobą ksero zdjęć z ważnych wydażeń w życiu dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją Uniwersytetu Dziecięcego UTP wydaną w ramach programu "Uniwersytet Młodego Odkrywcy".

Miłego oglądania!

PUBLIKACJA

Wszystkim studentom Uniwersytetu Dziecięcego UTP oraz ich rodzicom

najlepsze życzenia zdrowych, wesołych Świąt Wielkanocnych

składają Koordynatorzy UD

WSPÓŁPRACA Z KUJAWSKO POMORSKIM KURATORIUM OŚWIATY5

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Uniwersytet Dziecięcy UTP otrzymał dofinansowanie w ramach pierwszej edycji programu “Uniwersytet Młodego Odkrywcy”, otrzymując całą wnioskowaną kwotę. Podczas pierwszej edycji UMO do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego wpłynęło ponad 200 wniosków. Nasz projekt znalazł się w grupie 65 nagrodzonych !

Projekt "Uniwersytet Dziecięcy UTP" realizowany będzie w okresie semestru letniego (od lutego do czerwca) 2017 r. i obejmować będzie 22 cykliczne zajęcia edukacyjne (12 wykładów dla dzieci, 6 wykładów dla rodziców, 4 warsztaty kreatywne oraz zwiedzanie laboratoriów UTP).

Więcej o projekcie:

Drodzy Studenci,

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w konkursie plastycznym RE-CHOINKA. Chodzi o stworzenie ekologicznych, recyklingowych drzewek świątecznych :)

Zapewne w czasie przedświątecznych porządków w Waszych domach pojawi się wiele rzeczy do wyrzucenia. Zachęcamy Was żeby ich nie wyrzucać i wykorzystać przy tworzeniu kreatywnych choinek! Niech działa Wasza wyobraźnia, a śmieci zyskają "drugie życie". Zachęcamy do udziału - nagrody czekają!

Regulamin konkursu: pobierz

Szanowni Państwo,

W imieniu Rektora - Pana prof. dr. hab. inż. Tomasza Topolińskiego mamy przyjemność zaprosić 5 dzieci, które będą reprezentowały Uniwerytet Dziecięcy UTP w trakcie "dorosłej" inauguracji roku akademickiego 2016/2017. Uroczystość odbędzie się 5 pażdziernika o godz. 11.00, Al. prof. S. Kaliskiego 7, budynek Auditorium Novum, aula.

Czytaj więcej: Zaproszenie na inaugurację roku akademickiego 2016/2017

Szanowni Państwo, rejestracja na Uniwersytet Dziecięcy UTP została zakończona. Limit miejsc został wyczerpany. Dziękujemy!