16 grudnia w trakcie zjazdu Uniwersytetu Dziecięcego będzie możliwość wzięcia udziału w przedświątecznej akcji "Podaruj Uśmiech" organizowanej przez studentów z Niezależnego Zrzeszenia Studentów UTP (stoisko będzie funkcjonowało w godzinach 8:30-12:00).

Projekt "Podaruj Uśmiech" polega na zbiórce zabawek, pluszaków, gier planszowych, książek dla dzieci (nowych i używanych) oraz słodyczy czy przyborów szkolnych. Wszystkie rzeczy, które zostaną przekazane trafią do domów dziecka oraz świetlic środowiskowych, do których przychodzą dzieci pochodzące z trudnych rodzin.

Dodatkowo w tym roku dzieci z jednego domu dziecka - konkretnie placówki w Chełmnie - piszą listy do Świętego Mikołaja ze swoimi marzeniami. Nasi studenci będą te marzenia spełniać :) Wartość jednej paczki nie będzie przekraczała 60zł. Być może jakaś rodzina taką paczkę będzie chciała przygotować. W sprawie paczki można się kontaktować mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 8 grudnia.

Projekt bez tytułu

Przypominamy, że 6 października br. minął termin wpłaty za uczestnictwo dziecka w zajęciach Uniwersytetu Dziecięcego UTP.

Opłatę w wysokości 130 zł za cały rok akademicki 2017/2018 (od października do czerwca) należy przelać na konto:

98 1240 2092 9128 8070 3300 0000  z tytułem: UTP-UD

W tytule przelewu prosimy o podanie również:

- imienia i nazwiska dziecka (dzieci)

- roku studiów

Nazwa i adres odbiorcy przelewu:

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Al. prof. S. Kaliskiego 7
85-796 Bydgoszcz
W przypadku rezygnacji z zajęć prosimy o informację mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz roku studiów.

Warsztaty plastyczne dla dzieci w ramach "Projektu współpracy międzypokoleniowej przez sztukę" – 10 miejsc

Uniwersytet Trzeciego Wieku UTP zaprasza chętne dzieci do udziału w bezpłatnych warsztatach plastycznych. Zajęcia odbędą się 19 września, w godz. 16.00-18.00, ul. Kaliskiego 7, bud. Auditorium Novum, s. 2.

Zapisy pod numerami: 52 374 92 74, 52 374 92 69.

Prosimy, żeby dzieci zabrały ze sobą ksero zdjęć z ważnych wydarzeń w życiu dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją Uniwersytetu Dziecięcego UTP wydaną w ramach programu "Uniwersytet Młodego Odkrywcy".

Miłego oglądania!

PUBLIKACJA

Wszystkim studentom Uniwersytetu Dziecięcego UTP oraz ich rodzicom

najlepsze życzenia zdrowych, wesołych Świąt Wielkanocnych

składają Koordynatorzy UD

WSPÓŁPRACA Z KUJAWSKO POMORSKIM KURATORIUM OŚWIATY5

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Uniwersytet Dziecięcy UTP otrzymał dofinansowanie w ramach pierwszej edycji programu “Uniwersytet Młodego Odkrywcy”, otrzymując całą wnioskowaną kwotę. Podczas pierwszej edycji UMO do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego wpłynęło ponad 200 wniosków. Nasz projekt znalazł się w grupie 65 nagrodzonych !

Projekt "Uniwersytet Dziecięcy UTP" realizowany będzie w okresie semestru letniego (od lutego do czerwca) 2017 r. i obejmować będzie 22 cykliczne zajęcia edukacyjne (12 wykładów dla dzieci, 6 wykładów dla rodziców, 4 warsztaty kreatywne oraz zwiedzanie laboratoriów UTP).

Więcej o projekcie:

Drodzy Studenci,

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w konkursie plastycznym RE-CHOINKA. Chodzi o stworzenie ekologicznych, recyklingowych drzewek świątecznych :)

Zapewne w czasie przedświątecznych porządków w Waszych domach pojawi się wiele rzeczy do wyrzucenia. Zachęcamy Was żeby ich nie wyrzucać i wykorzystać przy tworzeniu kreatywnych choinek! Niech działa Wasza wyobraźnia, a śmieci zyskają "drugie życie". Zachęcamy do udziału - nagrody czekają!

Regulamin konkursu: pobierz