16 grudnia w trakcie zjazdu Uniwersytetu Dziecięcego będzie możliwość wzięcia udziału w przedświątecznej akcji "Podaruj Uśmiech" organizowanej przez studentów z Niezależnego Zrzeszenia Studentów UTP (stoisko będzie funkcjonowało w godzinach 8:30-12:00). 
 
Projekt "Podaruj Uśmiech" polega na zbiórce zabawek, pluszaków, gier planszowych, książek dla dzieci (nowych i używanych) oraz słodyczy czy przyborów szkolnych. Wszystkie rzeczy, które zostaną przekazane trafią do domów dziecka oraz świetlic środowiskowych, do których przychodzą dzieci pochodzące z trudnych rodzin. 

Dodatkowo w tym roku dzieci z jednego domu dziecka - konkretnie placówki w Chełmnie - piszą listy do Świętego Mikołaja ze swoimi marzeniami. Nasi studenci będą te marzenia spełniać :) Wartość jednej paczki nie będzie przekraczała 60zł. Być może jakaś rodzina taką paczkę będzie chciała przygotować. W sprawie paczki można się kontaktować mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 8 grudnia.

Projekt bez tytułu

mnisw

umo

Strona powstała ze środków Ministerstwa Nauki
i Szkolnictwa Wyższego
w ramach projektu
"Uniwersytet Młodego Odkrywcy"

Znajdź na stronie