Studentów Uniwersytetu Dziecięcego UTP serdecznie zapraszamy na Noc w Bibliotece Głównej UTP i spotkanie z patronem uniwersytetu...Jędrzejem Śniadeckim! Wieczorową porą będziecie mogli poszukać skarbu, odwiedzić laboratorium Jędrzeja Śniadeckiego czy zagrać w planszówki :) Zapraszamy!

1234

zyczenia ud1

16 grudnia w trakcie zjazdu Uniwersytetu Dziecięcego będzie możliwość wzięcia udziału w przedświątecznej akcji "Podaruj Uśmiech" organizowanej przez studentów z Niezależnego Zrzeszenia Studentów UTP (stoisko będzie funkcjonowało w godzinach 8:30-12:00). 
 
Projekt "Podaruj Uśmiech" polega na zbiórce zabawek, pluszaków, gier planszowych, książek dla dzieci (nowych i używanych) oraz słodyczy czy przyborów szkolnych. Wszystkie rzeczy, które zostaną przekazane trafią do domów dziecka oraz świetlic środowiskowych, do których przychodzą dzieci pochodzące z trudnych rodzin. 

Dodatkowo w tym roku dzieci z jednego domu dziecka - konkretnie placówki w Chełmnie - piszą listy do Świętego Mikołaja ze swoimi marzeniami. Nasi studenci będą te marzenia spełniać :) Wartość jednej paczki nie będzie przekraczała 60zł. Być może jakaś rodzina taką paczkę będzie chciała przygotować. W sprawie paczki można się kontaktować mailowo : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do 8 grudnia.

Projekt bez tytułu

zyczenia UDmniejsze

Przypominamy, że 6 października br. minął termin wpłaty za uczestnictwo dziecka w zajęciach Uniwersytetu Dziecięcego UTP.

Opłatę w wysokości 130 zł za cały rok akademicki 2017/2018 (od października do czerwca) należy przelać na konto:

98 1240 2092 9128 8070 3300 0000  z tytułem: UTP-UD

W tytule przelewu prosimy o podanie również:

- imienia i nazwiska dziecka (dzieci)

- roku studiów

Nazwa i adres odbiorcy przelewu:

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy
Al. prof. S. Kaliskiego 7
85-796 Bydgoszcz
W przypadku rezygnacji z zajęć prosimy o informację mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz roku studiów.
 

mnisw

umo

Strona powstała ze środków Ministerstwa Nauki
i Szkolnictwa Wyższego
w ramach projektu
"Uniwersytet Młodego Odkrywcy"

Znajdź na stronie